KORFBAL CLUB NÁCHOD

Homepage

5.kolo starších žáků

Náchodští Sparrowové, přivítali 5. kolo starších žáků

První zápas jsme hráli proti Prostějovu. Už od začátku se nám dařilo. Bylo poznat, že nejsem unavení z cesty, poněvadž jsme hráli na Náchodském gymnáziu. Už poločas pro nás končil výhrou 14:2. do druhého poločasu jsme nastoupili stejně, jako do prvního. Celkově jsme vyhráli 23:2.

Druhý zápas pro nás byl bohužel horší. Šenovu jsme neodolali. Do dlouhém snažení a  námahy, kterou jsme nechali na hřišti, jsme prohráli o jeden, jedičký koš. Bohužel zápas skončil 7:6. Nakonec jsme bojovali proti silnému a neporazitelnému soupeři, přeci proti Moravské Třebové. Koše, které padly byly zasloužené a určitě krásné. I když jsme prohráli 14:4, mněli jsme radost že jsme dali alespoň ty 4 koše. Nebo nevím,ale já radost měla, myslím si že i pár košů, je lepší nežli nic, když by jsme nastoupili s jistou prohrou.

Další kolo 9.2 v Prostějově!!!

Joštová

Žádné komentáře

Copyright © 2007 KCV NÁCHOD XAIR | vytvořil ŠÍMA mistři čr na trávě 2006 ... mistři čr 2006 ... holandsko allmer 2.místo ... vícemistři čr 2007 ... mistři čr 2007 ... mistři 1.ČDKL 2008 ... mistři čr 2008 ... mistři čr na trávě 2008...