Sparrowové úspěšně hráli v Prostějově
Náchodští Sparrowové hráli na Moravě.
I když rozměry hřiště nevyhovovaly normální rozměrům, Sparrowové s tím něměly takové problémy.
Po prvním zápase s Prostějovem připadlo vítězství na Náchod a to výhrou 23 : 1.
Ná zápas s Moravskou, jsme se připravovali, avšak Moravská opět nedorazila v plném počtu, i přesto jsme měli problémy, po dramatickém závěru připadlo vítězství na Sparrowi.
Poslední zápas se Šenov, byl pro nás velicé těžký. V prvním poločase jsme vedli 3:1, do poločasu Šenov vyrovnal na 4:4 a v posledních vteřinách před koncem poločasu se dostal košem do vedení.
Po poločase se Sparrowové opět pustili do boje, avšak marně. Nedařil se nám přihrávky, střely nám vypadávali z koše. Konečný výsledek skončil výhrou pro Šenov a to 9 : 4
Žádné komentáře

Copyright © 2007 KCV NÁCHOD XAIR | vytvořil ŠÍMA mistři čr na trávě 2006 ... mistři čr 2006 ... holandsko allmer 2.místo ... vícemistři čr 2007 ... mistři čr 2007 ... mistři 1.ČDKL 2008 ... mistři čr 2008 ... mistři čr na trávě 2008...