KORFBAL CLUB NÁCHOD

Homepage

... interview ...

jako první nám svůj rozhovor poskytla  Káťa Joštová...., jak asi vidí korfbal v Náchodě, kam až se chce dostat a ještě více..

1) jak dlouho hraješ korfbal.?? a proč..?? co se ti na něm líbí..??

Korfbalu se věnuji už 7let, nějaký ten sport musím dělat. Jen tak sedět doma u počítače to by byla nuda. V korfbale ji tedy nezažiji. Líbí se mi že je to hra smíšena a poznám nové kamarády/ky. A navíc mně móc baví.

 

2) tvůj největší úspěch v korfbale??

Za můj největší úspěch bych mohla považovat i to, že jsem v jednom poločase s Bělou pod Bezdězem dala 3koše z dálky a ten jeden v poslední minutě rozhodl.

3) tvůj vzor,a proč je tvůj vzor.??

Mim vzorem jsou všichni lidé, kteří to v korfbale dotáhly opravdu daleko.

4) přemýšlela si někdy o tom že přestaneš hrát korfbal..?? proč.??

Bohužel přemýšlela. A to když se na našich stránkách objevila přezdívka 593.  Většina si myslela že to špatné co tam někdo napsal, jsem byla já,já to nebyla. Po chvilce se na vše zapomnělo. Právě a té chvíli mi pomohli moji bezvadní kamarádi(Šimek J. a Hornych M.) Jsem jim zato moc vděčná, protože už bych asi nehrála, což bych si moc vyčítala.

 

5 ) jaké máš cíle v korfbale.? kam až by si chtěla jít.?

Korfbalu bych se ráda věnovala tak dlouho jak to jen bude možné. Asi by mně bavilo i trénovat děti, kteří by chtěli hrát.

 

6) Co říkáš na vývoj Náchodského korfbalu v posledních dvou letech.??

No myslím se že před dvěma lety jsme neměli tak dobré tvými jako teď. Hodně nám pomohl Jakub Šimek který to má těžké,ale i přesto se rozhodl nás trénovat, dělá pro nás úžasné věci,například shání dresy,dělá stránky,atd.…


Přístě si budete moc přečíst co si myslí ŠKODOVÁ PAVLÍNA


 

Žádné komentáře
 
Copyright © 2007 KCV NÁCHOD XAIR | vytvořil ŠÍMA mistři čr na trávě 2006 ... mistři čr 2006 ... holandsko allmer 2.místo ... vícemistři čr 2007 ... mistři čr 2007 ... mistři 1.ČDKL 2008 ... mistři čr 2008 ... mistři čr na trávě 2008...