KORFBAL CLUB NÁCHOD

Homepage

MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI

VKC Kolín "B" alias Kutná Hora a Náchod vyhráli 1.Českou Dorosteneckou Ligu !!Naše ranní vstávání a dlouhá cesta vlakem nás hnala za vítězstvím.
Dne 30.3. vyrazil tým Kolína na poslední kolo ČDKL do Třeboně.

V prvním zápase jsme se utkali s domácím týmem Třeboně, tento mladičký tým je nováčkem v lize a  mají se stále co učit. ( to tedy skoro všichni:-) Tento zápas  jsme zvítětili a připsali si do našeho bodování 3 body.

V druhém, ne
jduležitějším zápasem se Znojmem, jsme hráli všichni na plno, věděli jsme, pokud chceme vyhrát, musíme porazit Znojmo. Hra probíhala podle našich představ, dali jsme první koš a v poločase jsme vedli o 3 koše. Je známo, že Znojmo je vždy silnější v druhém poločase, proto jsme hráli pořád silněji a silněji... Výsledkem byli důležité 3.body a výhra Kolína.
Nyní nám stačilo již porazit jeden tým.
Dalším na řadě bylo Brno, jak již známo, Brno nám chtělo vrátit klepec z Kutné Hory, kde jsme Brno v poločase drtili 10:0, nechci říct, že se jim to povedlo, ale vyhráli rozdílem o jeden koše, bylo nám líto, že jsme prohráli, ale museli jsem jít dál.
Poslední zápas s Bělou, bychom mohli spíše nazvat přátelským utkáním, Bělá měla problémy postavit základní osmičku, proto jim Kolín, bez problému půjčil tři své hráče, abychom si zahráli. ( Zní tu teď otázka, proč jsem zvýraznil bez problému?? nechci na někoho útočit, kdo byl na tomto zápase, tak ví své, koho to zajímá, ať mi napíše, rád vysvětlím, nechci zveřejňovat..)
A co na konec dodat, jsme nejlepší tým v 1.České Dorostencké Lize.
Toto vše
jsme završili našim pokřikem...

kdooo jsmeeeee........... Horaaaaaaa
jakááááá.........................Kutná
co jsme............................MISTŘI

GRATULUJEME
foto >>zde<<


  
Poslední komentáře
02.04.2008 16:45:26: Také se přidávám k názoru, že vyhrát, to nebylo vůbec jednoduché, nechci se opakovat v tom, co tu ps...
02.04.2008 15:36:12: Vyhrát to bylo velice těžké, měli jsme hodně štěstíčka že Znojo nepřijelo do Třeboně 100% připraveni...
 
Copyright © 2007 KCV NÁCHOD XAIR | vytvořil ŠÍMA mistři čr na trávě 2006 ... mistři čr 2006 ... holandsko allmer 2.místo ... vícemistři čr 2007 ... mistři čr 2007 ... mistři 1.ČDKL 2008 ... mistři čr 2008 ... mistři čr na trávě 2008...