KORFBAL CLUB NÁCHOD

Homepage

Patříme mezi elitu..

Letošní rok se nám podařilo to co ještě nikdy. Dorost vyhrál 1.ligu, mladší žáci vyhráli republiku a minižáci se chystají pro medaile do Děčína..
Dorost
Z mého pohledu je letošní rok opravdu vyjimečný. V dorostu za VKC Kolín "B" jsme vyhráli 1.Českou dorosteneckou korfbalovou igu, což bereme jako veliký ůspěch, jediné co nás mrzí je, že jsme nemohli hrát baráž o extraligu, z důvodu toho, že Kolín už je v extralize.
Starší žáci letos hrdě bojovali a dostali se až do semifinále. Jelikož je vetšina našich starších žáků, žáků mladších. Neměli jsme šanci bodovat v takové míře, abychom vyhráli. I přesto starší žákům děkuju, předvedli jste super výkon. ( příští rok si jdeme pro medaile:-)
Mladší žáci patří již od začátku mezi černé koně skupiny, po vyrovnaních bojích jsme postoupili do finále, kde jsme i po neuvěřitelné 15 hodinové cestě vyhráli. Smekám před vámi, to co jste předvedli je opravdoví ůspěch.
Mini žáci, naše miminka chystají na své první velké finále. Vetšina našich minižáků, ještě nikdy nezažila pocit účasnit se takovéhot turnaje. Držíme vám palce a utrhněte ten největší kus, který půjde...
 
 
Žádné komentáře
 
Copyright © 2007 KCV NÁCHOD XAIR | vytvořil ŠÍMA mistři čr na trávě 2006 ... mistři čr 2006 ... holandsko allmer 2.místo ... vícemistři čr 2007 ... mistři čr 2007 ... mistři 1.ČDKL 2008 ... mistři čr 2008 ... mistři čr na trávě 2008...