KORFBAL CLUB NÁCHOD

Homepage

Posledni kolo starších žáků odehráno

Letošní sezóna pro starší žáky končí! I když předváděli vynikajcí výsledky letos se z tabulky neprobojovali.
Minulý mladší a letošní starší žáci letos nastoupili do skupiny s Moravskou Třebovou, Šenovem a Prostějovem.
Celou sezónu se nám téměř docela dařilo. S vítězem tabulky, s Moravskou Třebovou jsem hráli vyrovnané zápasy. Výškově jsme byli téměř stejný, avšak naše nepřesné střely a přihrávky a nepropracovaná taktika, na rozdíl od Moravské se nám nedařila.
Oficiálně máme starší kluky jenom dva, zbytek ještě hraje za mladší. Proti Šenovu to byla vždy těžká hra, soupěř byl o hodně větší a naše přihrávky nemohly nikdy dorazit, tam kam jsme potřebovali.
Co se týče Prostějova, je to začátečník, avšak během sezóny bylo vidět, jak se hodně dostává do hry a začíná chápat hru, velice se mi libil poslední zápas v Moravské, kde v poločase hráli se Šenom, myslím, že dokonce vedli o 4 koše. Tímto gratuluju Prostějovu

Shrnutí letošní sezóny.
nečekal jsem zázraky, veděl jsem, že to bude těžké, máme hodně co pilovat. Počínaje přihrávkami až po střeli. I když jsme se letos umístili až na 3. místě v tabulce, doufáme, že příšti rok budeme bojovat o první místa.
trenér - Šimek Jakub
Žádné komentáře
 
Copyright © 2007 KCV NÁCHOD XAIR | vytvořil ŠÍMA mistři čr na trávě 2006 ... mistři čr 2006 ... holandsko allmer 2.místo ... vícemistři čr 2007 ... mistři čr 2007 ... mistři 1.ČDKL 2008 ... mistři čr 2008 ... mistři čr na trávě 2008...